RU UA
(067) 630 05 93, (096) 522 54 28, м. Кривий Рiг, вул. Горького, 5

Про нас

Як  усе розпочиналось...

          Почалося усе в 2004 році з бажання двух приятелів отримати доступ до Інтернету. Ситуація  ускладнювалася проживанням в приватному секторі, на Карнаватці, достатньо далеко від комунікацій існуючих провайдерів. Вихід?  - Радіоезернет, як раз був час його розквіту в приватному секторі нашого міста. Відстань між будинками була доволі великою, прийшлося тягнути кабель. То ж возникла думка, - чому б  не підключити до своєї мережі ще декілька чоловік, для зниження вартості оплати за Інтернет  та зменшення власних витрат. 

Як воно було...

          Було всяке, було різне... розтягування витої пари по опорах , дешеве обладнання, організація РоЕ для живлення всього цього добра... Весінні грози, після яких ящиками міняли некеровані комутатори. Радіоканали до віддалених точок. Поступово зʼявлялось розуміння, якою має бути мережа, як її треба будувати... З витої пари перейшли на оптику, почали купувати нормальне обладнання.  Зростала ємність зовнішнього каналу, збільшувалась кількість користувачів...

Що зараз...

          На теперішній час ми перейшли до використання технологій PON та FTTH, використовуємо обладнання  Dlink, Bdcom і Cisco. Зовнішній канал реалізовано за технологією 10GE, маємо резервний канал, на випадок пошкодження основного. Всі наши точки живляться офіційно, укладено договора с Укртелекомом та ОблЕнерго на аренду опор для підвіса кабелів. Звʼязок між основними вузлами нашої мережі  резервовано опто-волоконними ліниями звʼязку.  Також забезпечено резервне живлення в основних точках, на випадок аварій на електромережах.  

Для зручності  наших клієнтів та забезпечення безперервної роботи наших абонентів, ми працюємо щоденно, без вихідних з 8:00 до 20:00. В позаробочій час є можливість залишити заявку на автовідповідач.  На відміну від великих операторів, усунення пошкоджень не триває довго, рідко, коли заявка від абонента не виконується протягом дня.